Oferta Erbud Industry Nasze realizacje Erbud Industry - Po pierwsze bezpieczeństwo!

W dniach 8-14 maja 2017 roku odbył się Tydzień Bezpieczeństwa. To najwazniejsza doroczna inicjatywa Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie, którego Erbud jest jednym z sygnatariuszy.W tym roku akcje odbyły się zarówno na budowach jak i biurach. W centrali i oddziałach odbywały się szkolenia z udzielania pierwszej pomocy i ćwiczenia ewakuacji z budynku podczas zagrożenia.

To już kolejny Tydzień Bezpieczeństwa w naszej Grupie – i trudno było go przeoczyć. W blisko 140 aktywności w całej Polsce zaangażowało się ponad 4,3 tys. osób.

Tegoroczny Tydzień Bezpieczeństwa firmowało hasło: Bezpieczeństwo – podaj dalej. Nasi pracownicy dowiedli po raz kolejny, że współdziałanie to nasz wielki atut, także w kwestiach bezpieczeństwa. Liczymy, że ten niezwykle istotny aspekt ciągłej budowy świadomości docenią także te budowy, które w tym roku nie zaangażowały się w Tydzień Bezpieczeństwa na zadowalającym poziomie.

Wydarzenia na większości realizacji Erbud Industry, Erbud Industry Pomorze, Erbud Industry Centrum i Erbud Industry Południe zostały skrupulatnie zaplanowane i przygotowane przez nadzór budów – w porozumieniu z pracownikami BHP. Aktywności spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony naszych pracowników i podwykonawców. Wśród gości byli także studenci kierunków budowlanych, uczniowie techników i szkół zawodowych.

Przypomnijmy: Tydzień Bezpieczeństwa to sztandarowa inicjatywa Porozumienia Dla Bezpieczeństwa w Budownictwie, do którego przystąpiliśmy w lutym 2015 roku. Porozumienie integruje najważniejszych graczy w naszej branży wokół szeroko rozumianego bezpieczeństwa na budowach.

Tydzień Bezpieczeństwa to kulminacja całorocznych działań – w naszej firmie o bezpieczeństwie myślimy bowiem przez cały rok. Spotykamy się z przedstawicielami różnych instytucji, wymieniamy się doświadczeniami i praktykami – tak dobrymi, jak i złymi. Na bieżąco czerpiemy inspiracje od kolegów i koleżanek z innych budów i wykorzystujemy je w praktyce. Nie możemy sobie pozwolić na to, by pozostać w tyle, zawężając pole widzenia tylko do naszej realizacji.

TB 2017

Lustro Bezpieczeństwa na budowie Elektrowni Pomorzany w Szczecinie

 

TB 2017 2

Totem i praca na wysokości na budowie Elektrowni Pomorzany w Szczecinie

 

TB 2017 3

Pierwsza pomoc na budowie Elektrowni Pomorzany w Szczecinie

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.