Targi ZSP Łódź

Erbud Industry Centrum promuje kształcenie zawodowe

22 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 20 w Łodzi odbyły się Mini targi edukacyjne dla gimnazjalistów połączone z Dniami Doradztwa Zawodowego. W promowanie kształcenia zawodowego wśród gimnazjalistów jako kierunku odpowiadającego na zapotrzebowanie pracodawców zaangażowała się Spółka Erbud Industry Centrum w ramach współpracy z ZSP nr 20. Licznie przybyli uczniowie mogli poznać specyfikę działalności firmy, a także obejrzeć, a nawet przymierzyć podstawowe w naszej branży środki ochrony indywidualnej. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty udzielania pierwszej pomocy poprowadzone przez ratownika medycznego z Medica Assistance połączone z możliwością samodzielnego treningu na fantomie. Przyszłych absolwentów kierunków technik mechanik, technik mechatronik oraz technik elektryk zachęcaliśmy do skorzystania z oferty płatnych staży w Spółce.

absolvent2016

Erbud Industry na Targach Pracy w Katowicach

17 marca 2016 roku odbyła się kolejna odsłona największych targów pracy i praktyk w Polsce: Absolvent Talent Days w Katowicach. Na jeden dzień, Międzynarodowe Centrum Kongresowe ICC zdominowało około 70 pracodawców i tysiące absolwentów. Erbud Industry już po raz drugi uczestniczył w tym wydarzeniu. Nasze stoisko przez cały czas trwania wydarzenia cieszyło się ogromną popularnością. Po wydarzeniu wiele osób przysyła swoje CV w nawiązaniu do rozmów z konkretnymi osobami podczas targów. Reasumując otrzymaliśmy ponad 100 aplikacji. Tym samym budujemy naszą bazę kandydatów na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.

logo universum

Erbud na 50 miejscu w polskiej edycji badania wizerunku Pracodawców w ramach Universum Inżyniera TOP 100 w 2015 roku.

Universum TOP 100 to cykliczne badanie o zasięgu globalnym, realizowane lokalnie w poszczególnych krajach i badające postrzeganie marki i wizerunek firmy jako atrakcyjnego Pracodawcy. Erbud - w ocenie studentów jako idealny Pracodawca - uplasował się na 50 pozycji (kategoria Inżynieria), wyprzedzając m.in. ALSTOM, Kompania Węglowa, HOCHTIEF, Bilfinger Infrastructure czy Cemex Polska.
Więcej szczegółów na temat badania można znaleźć na stronie: http://universumglobal.com/rankings/poland/student/2015/engineering/

logo absolvent

28 października Erbud Industry uczestniczył po raz pierwszy w krakowskiej edycji największych targów pracy i praktyk w Polsce - Absolvent Talent Days.

Byliśmy na targach wraz z Erbud SA. Nasze stoisko cieszyło się dużą popularnością wśród studentów ze względu na świeżą markę na rynku oraz fakt budowania polskiej gospodarki. Mamy nadzieję, że udało Ci się spotkać pracowników naszej firmy, zadać im pytania oraz dokładniej zapoznać. Jeśli nie było Cię z nami, wejdź na http://www.talentdays.pl oraz Erbud Industry na Absolvent Talent Days i zobacz, co działo się na Kraków Arena. Organizatorem wydarzenia był: http://www.absolvent.pl

logo agh

Grupa Erbud i Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie podpisały porozumienie o współpracy naukowo-technicznej.

Nadrzędnym celem jest zainicjowanie dialogu między środowiskiem akademickim i otoczeniem biznesowym

 

logo lodzkie

Erbud Industry i Marszałek Województwa Łódzkiego podpisali List Intencyjny (wrzesień 2014) w zakresie współpracy na polu edukacji zawodowej.

W ramach współpracy, w październiku 2014, rozpoczął się kurs pozwalający zdobyć kwalifikacje dla osób dorosłych w zakresie zawodu technik energetyk.

 

logo politechnika

Grupa kapitałowa Erbud i Politechnika Warszawska podpisały porozumienie naukowo-techniczne.

Celem współpracy jest wykorzystanie potencjału naukowo-badawczego Politechniki Warszawskiej i doświadczenia technicznego Erbudu w obszarach budownictwa, energetyki i przemysłu ciężkiego.

 

logo caseweek

Energetyczne warsztaty z klimatem - czyli o wyzwaniach dla energetyki węglowej - Braliśmy udział w warsztatach caseweeek organizowanych na Politechnice Warszawskiej.

Caseweek to warsztaty w formie case study, przeprowadzane w przeciągu dwóch tygodni przez ekspertów z wiodących na rynku przedsiębiorstw. My ze swojej strony chcieliśmy pokazać jakie wyzwania czekają energetykę węglową i w jaki sposób Erbud Industry chce stawić czoło tym wyzwaniom. Pod podanym adresem zachęcamy do obejrzenia naszej oferty: http://caseweek.iaeste.pl/warsztaty/warszawa/erbud_industry

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.